Fotele i krzesła biurowe - obrotowe

Fotele oraz krzesła obrotowe są jednym z najdynamiczniejszych rozwijających się gałęzi w sektorze mebli biurowych. Nasi krajowi dostawcy nieustannie prześcigają się w nowinkach dotyczących ergonomii, wzornictwa, stosowanych materiałów rozwijając programy nowatorskich rozwiązań współdziałając  ze światowymi korporacjami.  Komfort pracy siedzącej, szeroka linia danego modelu tworząc rodziny serii obrotowych i stacjonarnych czy też uwarunkowania zdrowotne sprawiają, że Klienci z rosnącym zainteresowaniem i aprobatą inwestują w krajowych producentów .  Kupując fotel biurowy, najlepiej skorzystać z opinii fachowca, który doradzi i podpowie, na co zwrócić uwagę. Wygodne wyprofilowane siedzisko to jedna z najważniejszych ergonomicznie kwestii. Zgodnie z polskimi normami krzesło biurowe powinno być obrotowe i wyposażone w podłokietniki i kółka oraz mieć możliwość regulacji wysokości siedziska i kąta oparcia. Polecamy fotele z mechanizmem synchronicznym, który pozwala regulować wszystkie parametry odpowiednio do sylwetki, wzrostu i wagi użytkownika -wszystko po to, aby wielogodzinna praca nie była źródłem zmęczenia. Szeroki wybór foteli biurowych, jaki oferujemy, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Fotele i Krzesła ergonomiczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób:

-których kręgosłup odczuwa godziny spędzone w pozycji siedzącej,

-cierpiących na ból kręgosłupa, co uniemożliwia utrzymanie koncentracji w pracy czy podczas nauki,

-borykających się z bolesnym napięciem mięśni pleców, spędzających długi czas w pozycji siedzącej i chcących uniknąć w przyszłości problemów z kręgosłupem.

Fotel lub krzesło ergonomiczne (rehabilitacyjne) pozwala zachować zdrową, naturalną postawę ciała, a także pomaga usunąć lub zminimalizować ból kręgosłupa czy bóle mięśniowe.

Zapraszamy do testowania naszych produktów przed zakupem.

 

Pliki do pobrania