O firmie

Szanowni Państwo,

Firmę Office Interior Meble Biurowe tworzy zespół wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców  związanych z branżą mebli biurowych od 1996r. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe - pracownicze, gabinetowe, konferencyjne, ścianki działowe i lady recepcyjne. Dostarczamy również wysokiej jakości siedziska biurowe (fotele i krzesła) spełniające kryteria rehabilitacyjności które można przetestować na zasadzie wypożyczenia w celu doboru produktu do indywidualnego rozwiązania dla danej osoby. Współpracujemy z wieloma firmami Architektonicznymi w Polsce stąd dostęp do szybkiej obsługi niezależnie od miejsca jest błyskawiczny.


Kompleksowo lub jednostkowo realizujemy inwestycje w zależności od potrzeb klienta w podziale na etapy inwestycji:

  • projektowanie wnętrz, wizualizacja wybranych pomieszczeń w oparciu o wybrane typy mebli biurowych, dobór materiałów wykończeniowych (sufity, oświetlenie, podłogi, wykładziny, wykończenie ścian)
  • dobór do potrzeb oraz budżetu mebli biurowych oraz prezentowanie ich w postaci katalogów i kosztorysów
  • prezentacja mebli na naszej ekspozycji  
  • dostawa i montaż

Oryginalne wzornictwo naszych krajowych i światowych producentów w połączeniu z bogatym wyborem ich materiałów dostępnych na rynku, pozwala spełniać oczekiwane naszych klientów. Potencjał i nowoczesny park maszynowy zapewnia wykonanie ciekawych i nietuzinkowych realizacji pod projekt. Nasi projektanci , w oparciu o sugestie klientów zapewniają optymalną aranżację pomieszczeń, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę. Wszystkie wyroby produkowane są wg standardów europejskich oraz wymogów ekologicznych na bazie atestowanych komponentów.

Co nas wyróżnia?
Personel, wysokiej jakości asortyment i wysoki poziom usług a przede wszystkim terminowość.
Dzięki temu w dorobku sukcesów pozyskaliśmy do stałej współpracy takie instytucje i firmy jak Microsoft, Raiffeisen Bank Polska, Mennica Polska, Krajowy Instytut Rozliczeniowy, Urząd Dozoru Technicznego, MillwardBrown SMG/KRC oraz wiele innych. Gwarantujemy, że Office Interior przygotuje ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Wyróżnia nas to, że reprezentujemy Państwa interes i proponujemy najlepsze rozwiązania, gdyż nie jesteśmy przedstawicielami jednej marki, ale współpracujemy z wieloma firmami i producentami.

Z poważaniem,
Małgorzata Dydecka

 

Naszymi partnerami handlowymi są:

SITAG POLSKA
PROFIM
VANK  
GIROFLEX
DOBRA FORMA
MARO MEBLE BIUROWE
BALMA
MEBELUX
HAWORTH
C + P SYSTEMY MEBLOWE
MEBLE JAROCIN
PAGED