Meble pracownicze - ML50

System biurek ML50

Blaty biurek wykonane są z płyty melaminowej gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS gr. 2 mm w kolorze płyty. W blacie biurka umieszczone są dwie przelotki (w standardzie w kolorze aluminiowym).

Podstawa biurek składa się z ramy metalowej zamocowanej bezpośrednio pod blatem i biegnącej wzdłuż obrysu blatu oraz metalowych nóg kolumnowych o średnicy 50 mm zamocowanych do ramy biurka. Możliwe jest zamocowanie do tej samej ramy dwóch rodzajów nóg. Nogi z regulacją poziomu (zakres regulacji do 2 cm) oraz nogi z regulacją wysokości (zakres regulacji od 68 – 78 cm). Standardowa wysokość biurka to 72 cm.

Metalowa rama znajdująca się pod blatem jest wyposażona w szereg otworów umożliwiających zamocowanie wielu akcesoriów wchodzących w skład systemu.

Ramy i nogi wykonywane są w dwóch kolorach: aluminiowy Ral 9006 i grafitowy.

Przystawki – wykonane są podobnie jak blat z płyty gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. Mocowane są do biurek z pośrednictwem metalowych wsporników mocowanych do ramy i wsparte na samodzielnych nogach z regulacją poziomu lub regulacją wysokości.

Blendy płytowe – wykonane są z płyty gr. 18 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. Mocowane są do biurek z pośrednictwem metalowych wsporników mocowanych do ramy. Blendy metalowe mocowane są bezpośrednio do ramy.

Przegrody płytowe – wykonane są z płyty gr. 8 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. Mocowane są do biurek z pośrednictwem metalowych wsporników mocowanych do ramy.

Nadstawki do biurek – również mocowane są do ramy.

Dodatkowe łączniki umożliwiają połączenie dowolnych biurek ze sobą w sztywną konstrukcję.

Ciekawym okuciem mocowanym również do ramy jest element nogi przestawnej. Dzięki zastosowaniu tego okucia mamy możliwość przesunięcia jednej z nóg znajdującej się w narożniku biurka w pozycję ułatwiającą pracę na stanowisku, nie tracąc przy tym stabilności biurka.

 

Pliki do pobrania