Budki akustyczne - Budki akustyczne Mello

Budki akustyczne Vank Mello to rodzina produktów wspierających akustykę. Miękka seria zaprojektowana dla biura w celu zwiększenia komfortu pracy i poprawy akustyki. Produkty sprzyjają koncentracji i pracy w skupieniu. To formy jednego gatunku, rozróżnione przeznaczeniem użytkowania. Zestawiane ze sobą pozostają neutralne wobec architektury.

Mello_Box to idealne rozwiązanie do stworzenia w biurach miejsca do spotkań i rozmów dla osob wymagających ciszy i skupienia. Mello_Box to oaza ciszy, która niezwykle skutecznie izoluje od panującego dookoła zgiełku open space.Dostępne wersje: 1-, 4- i 6 – osobowe. Wersje 1-osobowe wyposażone są w półkę, a 4- i 6-osobowe w stolik (wysoki lub niski).

Miękkie linie, pochłaniające dźwięki materiały oraz najwyższej jakości tkaniny sprawiają, że Mello to produkt wyjątkowy. Mello to odważna kolorystyka i czytelna funkcjonalność. Budka może służyć do nie tylko do rozmów telefonicznych, lecz także dyskretnych spotkań lub jako miejsce sprzyjające wyciszeniu.

Wszystkie produkty z kategorii Ścianki, budki akustyczne, oraz panele akustyczne możesz obejrzeć i zamówić w naszym salonie w Warszawie oraz zdalnie, kontaktując się z nami mailowo pod adresem biuro@office-interior.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 22 428 18 55

 

 

 

Pliki do pobrania